www.hotel-ubytovani.com
Hotel Vranov nad Dyjí Vranov - Služba na recepci je 24 hodinHotel Vranov nad Dyjí Vranov - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vranov nad Dyjí Vranov - disponuje restauracíHotel Vranov nad Dyjí Vranov -  je k dispozici připojení na internetHotel Vranov nad Dyjí Vranov -  je k dispozici letní terasaHotel Vranov nad Dyjí Vranov - disponuje kavárnouHotel Vranov nad Dyjí Vranov - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Vranov nad Dyjí Vranov - přijímá kreditní karty VISAHotel Vranov nad Dyjí Vranov - tenis -poblíž hoteluHotel Vranov nad Dyjí Vranov - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Vranov nad Dyjí Vranov - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Vranov nad Dyjí Vranov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vranov nad Dyjí Vranov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Vranov nad Dyjí Vranov - na pokojích je telefon
 

Hotel Vranov
Vranov nad Dyjí - pláž 329, Vranov nad Dyjí 67103
Česká Republika
Hotel-Vranov-Nad-Dyji-329@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Vranov ubytování Vranov nad Dyjí Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Vranov - ubytování Vranov nad Dyjí | Vítejte

 
Hotel Vranov nad Dyjí Vranov

Volareza - hotel Vranov nabízí ubytování na břehu vranovské přehrady v překrásné přírodě jižní Moravy.

Svým zázemím a poskytovanými službami je vhodný pro rodinnou rekreaci, firemní, ozdravné a wellness pobyty.

Hotel Vranov má pro své hosty připraveno ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. V blízkosti hotelu jsou umístěny čtyřlůžkové rekreační chaty. V letním období je možné kromě vodních sportů využít i značené turistické a cykloturistické trasy v přilehlém okolí Národního parku Podyjí, Znojemska i příhraničního Rakouska.

Vranov nad Dyjí Hotel Vranov - služby:
Parkování vozidel je zajištěno v uzavřeném areálu před hotelem za poplatek. Recepce s nepřetržitým provozem zajišťuje služby jako informační servis, prodej upomínkových předmětů, nápojů, cukrovinek, sportovních a hygienických potřeb. V recepci je možné využít PC - internetový koutek, v trezoru uložit finanční hotovost či jiné cennosti. Nástup ubytování od 14 hodin, vyklizení pokoje v den odjezdu do 10 hodin.

Vranov nad Dyjí Hotel Vranov - ubytování :
Celková kapacita hotelu Vranov ve Vranově nad Dyjí je 114 lůžek a 52 přistýlek ve 4 jednolůžkových, 52 dvoulůžkových (pro 50 pokojů možnost přistýlky) a 2 třílůžkových pokojích (s přistýlkou). Pokoje mají předsíňku, sprchu a WC, plazmový televizor se satelitním příjmem, chladničku, telefon a balkon s výhledem na přehradu. Za poplatek je možné zapůjčit dětskou postýlku, připojení WIFI k internetu a jednorázové naplnění minibaru.

Nově rekonstruované pokoje nabízí komfortní ubytování. Všechny jsou orientovány jižním směrem s balkonem a výhledem na přehradu. Dvanáct dvoulůžkových pokojů je v předsíňce propojeno spojovacími dveřmi proto jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi. Veškeré pokoje jsou nekuřácké, stejně tak prostory v hotelu.

Vranov nad Dyjí Hotel Vranov - restaurace a kavárna:
Pobyty v hotelu Vranov jsou standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu v hotelové nekuřácké jídelně se 160 místy k sezení. V případě dokoupení polopenze nebo plné penze jsou obědy a večeře servírované výběrem ze tří jídel, objednávané vždy den předem. Doba stravování: snídaně v době od 7,30-9,30 hod., obědy od 12,00-14,00 hod. a večeře od 17,00-19,00 hod.

Další možnost stravování je v kavárně formou minutkové kuchyně, v nabídce jsou také kávové speciality a kvalitní vína znojemských dodavatelů. Pořádají zde pravidelné řízené degustace moravských vín a večerní grilování. Kavárna disponuje oddělenými kuřáckými a nekuřáckými prostory. Kapacita 94 míst v kavárně a 60 míst pod venkovní pergolou.

Vranov nad Dyjí Hotel Vranov - firemní a společenské akce:
Volareza - hotel Vranov ve Vranově nad Dyjí je ideálním místem pro pořádání menších akcí. Salonek (14 osob) pro oslavu narozenin či menší firemní událost. Klubovna (pro 45 osob) vhodná ke svatbě či firemnímu jednání a pro větší jednání s potřebou prezentace je zde kinosál (84 míst). Vše dle individuálních požadavků klientů. Kvalita akcí je zdůrazněna vlastním cateringem.

Vranov nad Dyjí Hotel Vranov - wellness služby:
Pro hosty hotelu Vranov ubytování Vranov nad Dyjí je připravena široká škála wellness a sportovního vyžití k načerpání energie a zregenerování tělesných a duševních sil. Připraveny jsou i balíčky wellness služeb pro příjemnou relaxaci a odpočinkový pobyt. Kromě masáží (rehabilitační masáž, baňková, lávovými kameny, čokoládová) můžete vyzkoušet i wellness tělový zábal se zeleným ćajem. Sauna, infrasauna, whirlpool, solárium, fitness, squash ... tenisové hřiště, golfové patoviště, minigolf, stolní tenis, půjčovna horských kol (60 z toho 2 dětská), volejbalové a nohejbalové hřiště. Pro Vaši dokonalou pohodu a spokojenost se můžete občerstvit v recepci wellness centra nebo kavárně.